jak wytłumaczysz to
że nie ma wśród nas Cię
i kto otrze łzę
jak wypłakać mogę się
już nie powiesz mi kocham Cię
wnusiu ukochany
pamiętasz tamte dni
jak ciastko z kruszonką robiłaś
a teraz co po Tobie zostało
najwspanialsze wspomnienia
pamiętam jak
przytulałaś mnie
do serca swego
babciu kochana
jak wytłumaczysz to
że nie ma wśród nas Cię
i kto otrze łzę
3.4.2026 (niedziela)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz